
Pięć szpitali z regionu podpisało umowy na dofinansowanie projektów związanych z rozwojem specjalistycznych usług.
25 stycznia marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin podpisał umowy z kolenymi placówkami medycznymi. Wśród beneficjentów znalazł się także Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu. Dyrektor placówki Marek Pieras podpisał umowę dzięki której rozbuduje, przebuduje i zmodernizuje blok operacyjny Centralnej Sterylizatornii oraz Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii za prawie 12,9 mln zł (ponad 2,7 mln zł dofinansowanie).
89 715 01 10













