
W sierpniu ciąg dalszy bezpłatnych zajęć jogi w Parku Miejskim w Biskupcu. Zapraszamy!
Rozciągaj się i znajdź swoje zen ćwicząc jogę na świeżym powietrzu pod okiem dyplomowanej instruktorki – Żanety Hołowni. W tym miesiącu, oczywiście o ile pogoda pozwoli, treningi odbędą się w prawie każdy piątek (oprócz 14.08.2020 r.). Nieważne czy dopiero zaczynasz, czy po prostu chcesz poćwiczyć „powitanie słońca” i inne figury w idyllicznych warunkach przyrody - te spotkania są dla każdego. Zabierz ze sobą matę i ubierz wygodne, sportowe ubrania. Przyjdź, wycisz emocje i poszukaj z nami harmonii w Parku Miejskim w Biskupcu.
*Spotkania odbędą się jedynie przy sprzyjających warunkach pogodowych. W przypadku deszczu lub zimna zajęcia zostaną odwołane.
Szczegółowych informacji udziela Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu, 89 715 26 95.

89 715 01 10













