
Pochodzący z Biskupca żeglarz po raz dziewiąty zdobył pierwsze miejsce w klasie Finn na mistrzostwach Polski.
W ramach odbywającej się .21 edycji Volvo Gdynia Sailing Days (17 sierpnia – 6 września 2020 r.) w regatach startowali również mistrzowie olimpijscy z innych krajów, jednak ich wyniki nie były zaliczane do klasyfikacji mistrzostw Polski. Piotr Kula odzyskał tytuł po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją. W tym roku zawody były bardzo trudne sportowo, ponieważ stawiła na nich się największa flota od lat. Długa lista zawodników spowodowana była tym, że wielu z nich przybyło także na mistrzostwa Europy, które ruszyły następnego dnia (2.09.2020 r.) na tym samym akwenie.
Tym bardziej gratulujemy Piotrowi i życzymy mu sukcesów w mistrzostwach Europy.

89 715 01 10













