
Przed nami kolejne zajęcia w parku w ramach cyklicznych spotkań „Poranki w Parku”.
Zapraszamy serdecznie na kolejne wakacyjne zajęcia w parku. Tym razem hasłem przewodnim wydarzenia jest ceramika. Będziemy malować naczynia, tworzyć obrazy ceramiczne oraz pokonywać przeszkody na torze zręcznościowym. Już w następny czwartek każdy będzie miał szansę urzeczywistnić swoją artystyczną wizję i utrwalić ją na ceramicznym naczyniu. Zajęcia poprowadzi Ewa Różańska - Turonek. Malowanie glinianych kubków czy wazonów to sposób na nietypową lekcję plastyki, który pobudzi wyobraźnię najmłodszych i pozwoli im przeobrazić jednolite naczynia w małe dzieła sztuki. Zachęcamy do wspólnej zabawy!
