Już po raz ósmy w Czerwonce uczniowie z terenu gminy Biskupiec zmierzyli się w turnieju unihokeja.
VIII Mikołajkowy Turniej Unihokeja pod patronatem Burmistrza Biskupca II Memoriał Teresy Marchlewskiej rozegrano 2 grudnia w Szkole Podstawowej w Czerwonce. Mierzyli się w nim uczniowie w trzech kategoriach wiekowych: klasy V i młodsi, klasy VI – VII, gimnazjum. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali razem w czteroosobowych drużynach (plus dwóch rezerwowych). Chociaż mecze trwały zaledwie 4 minuty, nie brakowało w nich emocji, a kibice nie żałowali gardeł. Na zwycięzców czekały medale i dyplomy.
Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1433-mikolajkowy-turniej-unihokeja?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProId52f5078778
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1433-mikolajkowy-turniej-unihokeja?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProId52f5078778