sukces 2017

Rusza XXII edycja konkursu, w którym nagradzani są wyróżniający się mieszkańcy Gminy Biskupiec.

Gala „Sukcesy” to coroczne spotkanie, na którym honorowani są ludzie, którzy w szczególny sposób reprezentują biskupieckie środowisko. Otrzymują statuetki w kategoriach nauka, kultura, promocja i „krajobraz pełen możliwości”.
O przyznaniu nagród decyduje kapituła „Sukcesów”, która wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń. Zgodnie z regulaminem kandydatów do wyróżnień może zgłaszać praktycznie każdy.
Aby tego dokonać należy w nieprzekraczalnym terminie do 5 lutego 2018 złożyć na odpowiednim formularzu zgłoszenie kandydata. Zgłoszenia, do których załączone powinny być kopie dyplomów, certyfikatów lub innych dokumentów potwierdzających osiągnięcie, należy nadsyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Sukcesy 2017” na adres: Urząd Miejski; 11–300 Biskupiec, Al. Niepodległości 2, lub składać w Informacji – Obsłudze Interesanta (pok. 10). Dodatkowo wymagane jest przesłanie zgłoszeń w postaci elektronicznej pocztą e-mail na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Regulamin „Sukcesy 2017”
Formularz zgłoszeniowy „Sukcesy 2017”