pierwszepolonez

Próba generalna na świeżym powietrzu – tak maturzyści z Zespołu Szkół w Biskupcu ćwiczyli dzień przed studniówką.

Trzy klasy licealistów i uczniów technikum zatańczyły poloneza na Placu Wolności 19 stycznia, w przeddzień studniówki. Kibicowali im nauczyciele, rodziny i znajomi obecni na miejscu. Według maturzystów – taniec w centrum miasta ma przynieść szczęście na zbliżającym się wielkimi krokami egzaminie dojrzałości.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1483-polonez-przed-studniowka#sigProIda691ab2a8a