20 stycznia w hali sportowej rozegrano Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Biskupca.
Turniej był sprawdzianem umiejętności gimnazjalistów. W klasyfikacji końcowej najlepiej wypadło Gimnazjum w Kolnie, następnie Gimnazjum nr 1 w Biskupcu, gimnazjaliści z Kobułt, a poza podium znaleźli się gimnazjaliści z Czerwonki.
Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1485-mlodziezowy-turniej-siatkowki?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProIdcd61108b5c
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1485-mlodziezowy-turniej-siatkowki?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProIdcd61108b5c