pierwsze turniej 2018

20 stycznia w hali sportowej rozegrano Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Biskupca.

Turniej był sprawdzianem umiejętności gimnazjalistów. W klasyfikacji końcowej najlepiej wypadło Gimnazjum w Kolnie, następnie Gimnazjum nr 1 w Biskupcu, gimnazjaliści z Kobułt, a poza podium znaleźli się gimnazjaliści z Czerwonki.