
Stryjewo, Węgój i Łabuchy odwiedzili tym razem piechurzy, którzy ruszyli z Biskupca na kolejny rajd pieszy.
Rajd wyruszył 21 stycznia. Tym razem grupa pod przewodnictwem druha Krzysztofa Kowalskiego pokonała ponad 18-kilometrową trasę po puszystym śniegu i w umiarkowanym mrozie. Nie zabrakło opowieści, rozgrzewającej herbaty przy ognisku, pięknych widoków na trasie.
Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1486-karnawalowy-rajd-pieszy#sigProId4a48f88e7b
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1486-karnawalowy-rajd-pieszy#sigProId4a48f88e7b
89 715 01 10













