
17 marca w Kobułtach rozegrany zostanie Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły.
Dyrektor, pracownicy oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Flagi Polski w Kobułtach zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IX Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kobułtach.
W tym roku rozgrywki odbędą się w dwóch grupach: młodzież szkolna i dorośli. Młodzież szkolna rozpoczyna zawody o godzinie 9.00, natomiast dorośli o godz.12.00.
Wszystkie informacje dotyczące turnieju znajdują się w regulaminie zawodów na stronie internetowej szkoły: www.szkolakobulty.org
Do pobrania:
89 715 01 10













