
Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Biskupcu powiększyła się oficjalnie o 47 nowych uczniów.
26 października odbyła się uroczystość ślubowania i pasowanie uczniów klas pierwszych. Społeczność szkolną SP3 powiększyło grono 47 pierwszoklasistów. Po złożeniu przyrzeczenia dyrektor Bożena Lasocka pasowała na ucznia symbolicznym ołówkiem. Dzieci z dumą i uśmiechami na twarzach uczestniczyły w uroczystości - wszak tylko raz można zostać uczniem. Uroczystość wyjątkowo odbyła się w auli Zespołu Szkół sąsiadującego z SP 3.
Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1813-pasowanie-w-sp3?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProId843e22f9f3
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1813-pasowanie-w-sp3?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProId843e22f9f3