08 siata male

20 lutego został rozegrany gminno-szkolny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Biskupca.

W meczach rozgrywanych w hali sportowej przy Zespole Szkół w Biskupcu wzięło udział 200 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej gminy.

Tabela zwycięzców przedstawia się następująco:

Klasy 5-6
1. Szkoła podstawowa nr 3
2. Szkoła podstawowa nr 3
3. Szkoła podstawowa Czerwonka

Klasyfikacja szkół 5-6
1. Szkoła podstawowa nr 3
2. Szkoła podstawowa Czerwonka
3. Zespół Szkół w Węgoju

Klasy 7-8
1. Szkoła podstawowa nr 3
2. Szkoła podstawowa nr 2
3. Szkoła podstawowa Czerwonka

Klasyfikacja szkół 7-8
1. Szkoła podstawowa nr 3
2. Szkoła podstawowa nr 2
3. Szkoła podstawowa Czerwonka

Klasy ponadpodstawowe
1. Liceum Ogólnokształcące
2. Liceum Ogólnokształcące
3. Gimnazjum Czerwonka

Klasyfikacja szkół kl. ponadpodstawowe
1. Liceum Ogólnokształcące
2. Gimnazjum Czerwonka
3. Gimnazjum Kobułty

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1931-siatkowkowe-rozgrywki-za-nami#sigProId13dade245a