
Można już zgłaszać się do rozgrywanego w ramach Dni Biskupca Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza.
Impreza odbędzie się w sobotę 27 lipca na stadionie miejskim w Biskupcu. Na boisku spotkają się maksymalnie 10-osobowe drużyny przy założeniu, że na polu gra 5 zawodników plus bramkarz. Zgłoszenia uczestnictwa są przyjmowane mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24.07.2019 r. do godziny 15.00, a potem na godzinę przed rozpoczęciem imprezy w dniu turnieju na stadionie. Kategoria wiekowa: open. Na najlepszych czekają puchary, medale i statuetki. Zapraszamy również do kibicowania.
Regulamin dostępny jest tutaj: REGULAMIN

89 715 01 10













