
Ruszają prace nad zagospodarowaniem parku przy ul. Dworcowej. Teren będzie zamknięty dla samochodów.
Informujemy, że od poniedziałku (22 lipca) nie będzie możliwości parkowania na terenie parku przed pocztą przy ul. Dworcowej. Rozpoczną się tam prace nad modernizacją zieleni, utworzeniem alejek spacerowych, nowymi nasadzeniami. Miejsca parkingowe powstaną wzdłuż ul. Dworcowej po przebudowie.
Jednocześnie przypominamy o możliwości parkowania na tymczasowym parkingu dla interesantów znajdującym się w amfiteatrze miejskim. Samochody można parkować na terenie amfiteatru w godz. 7–18 w dniach pracy Urzędu.
89 715 01 10













