kino slajder

3 sierpnia w miejskim parku odbędzie się letni seans filmowy pod gołym niebem.

W sobotę (3.08) park miejski zamieni się w prawdziwą salę kinową - zamiast foteli będą jednak leżaki. Nie zabraknie dobrego obrazu i dźwięku, a przede wszystkim – ciekawego repertuaru. Do wyboru będą dwa filmy. Komedia familijna "Był sobie pies" – opowiadająca historię psa, który odnajduje sens swego istnienia gdy po odejściu z tego świata niespodziewanie odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu. Natomiast komediodramat "Green Book" opowiada opartą na faktach historię pianisty Dona Shirleya, oraz jego kierowcy i ochroniarza. Obraz został wyróżniony w 2018 r. Oscarami dla najlepszego filmu, za scenariusz oryginalny i dla najlepszego aktora drugoplanowego.
Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

kino plakat