
Na emeryturę odeszła wieloletnia dyrektor placówki – Barbara Wawrykiewicz.
Po 30 latach na stanowisku dyrektora , a 37 latach pracy w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Liszewskiego w Biskupcu na zasłużony odpoczynek odeszła Barbara Wawrykiewicz. Lubiana przez pracowników i czytelników biblioteki zarażała pomysłowością, energią i pasją do dobrych książek, była organizatorką wielu akcji dostrzeganych również poza Biskupcem. Bibliotekarze, także ci emerytowani, przedstawiciele władz gminy, dyrektor i zastępca Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie przybyli 25 lipca by specjalnie podziękować pani Barbarze za wieloletnią wspaniałą pracę. Biblioteka tonęła w kwiatach, nie brakowało ciepłych słów uznania i łez wzruszenia. Barbara Wawrykiewicz dziękowała wszystkim, z którymi pracowała i którzy wspierali ją w codziennych obowiązkach zawodowych.
Panią Barbarę Wawrykiewicz będzie jeszcze można spotkać w oddziale dziecięcym biblioteki. Obowiązki dyrektora od 27 lipca pełni Alicja Kosewska-Terech.
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/2216-zmiany-w-miejskiej-bibliotece#sigProIda9a268cf86
89 715 01 10













