DSC 0608

23 września w przedszkolu „Piątka” odbył się piknik jesienny i pasowanie na przedszkolaka.

Piknik we wrześniu to już tradycja - dla wszystkich przedszkolaków i ich rodziców to świetna zabawa i doskonała okazja do integracji. Piknik rozpoczął się od występów na scenie. Dzieci zaprezentowały tańce, piosenki i wierszyki. Wszyscy także chętnie korzystali z obfitości stołów, na których znalazły się pyszne ciasta, babki ziemniaczane, babeczki, grochówka, sałatki i wiele innych pyszności. Była wesoła zabawa przy muzyce, malowanie twarzy, wystawa prac lepionych z masy solnej i malowanie farbami. Nowością w tym roku była fotobudka, która sprawiła najmłodszym i ich rodzicom sporo radości. Nie zabrakło również tradycyjnych konkursów i zabaw w których udział brały całe rodziny.
Dzieci, które od 2 września zaczęły swoją przedszkolną przygodę mogą czuć się pełnoprawnymi przedszkolakami. Tego dnia dyrektor placówki Agnieszka Łokuciejewska mianowała je niemalże zaczarowanym ołówkiem na przedszkolaki.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/2241-piknik-w-piatce#sigProId3d9925ba6c