Wszyscy miłośnicy wędrówek po gminie Biskupiec ponownie wrócą na szlaki już 14 czerwca.
Po długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa wracamy do organizowania rajdów. Czerwcowy rajd rowerowy wyruszy tradycyjnie o godz. 10 spod Przystani Warmińskiej. Przewodnik z CKTiS Krzysztof Kowalski poprowadzi rowerzystów ok. 35-kilometrową trasą w stronę Labuszewa, następnie do Łąki Dymerskiej, Popowej Woli, Kobułt aż do Rudzisk. W drodze będzie można podziwiać przyrodę, zabytki i oczywiście wysłuchać ciekawych opowieści przewodnika.
Z uwagi na trwającą sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, mając na względzie bezpieczeństwo uczestników Rajdu:
Podczas Rajdu zaleca się jak najmniejszy kontakt między uczestnikami i utrzymywanie 2 m dystansu społecznego.
Organizator zapewnia uczestnikom Rajdu środki do dezynfekcji rąk oraz rączek kierownicy i siodełka rowerów.
Regulamin rajdu {tutaj}

89 715 01 10













