fb czerwiec rowerowy 02Wszyscy miłośnicy wędrówek po gminie Biskupiec ponownie wrócą na szlaki już 14 czerwca.

Po długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa wracamy do organizowania rajdów. Czerwcowy rajd rowerowy wyruszy tradycyjnie o godz. 10 spod Przystani Warmińskiej. Przewodnik z CKTiS Krzysztof Kowalski poprowadzi rowerzystów ok. 35-kilometrową trasą w stronę Labuszewa, następnie do Łąki Dymerskiej, Popowej Woli, Kobułt aż do Rudzisk. W drodze będzie można podziwiać przyrodę, zabytki i oczywiście wysłuchać ciekawych opowieści przewodnika.

Z uwagi na trwającą sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, mając na względzie bezpieczeństwo uczestników Rajdu:
Podczas Rajdu zaleca się jak najmniejszy kontakt między uczestnikami i utrzymywanie 2 m dystansu społecznego.
Organizator zapewnia uczestnikom Rajdu środki do dezynfekcji rąk oraz rączek kierownicy i siodełka rowerów.

Regulamin rajdu {tutaj}

czerwiec rowerowy 2020 01