104990763 882157305599895 6252709409325091683 n

Tenisiści z Biskupca i Szczytna rywalizowali podczas sobotniego turnieju tenisa ziemnego.

20 czerwca na kortach Neothermu rozegrany został turniej tenisa ziemnego w ramach Ligi Międzymiastowej. Drużynę z Biskupca reprezentowali zawodnicy w grze singlowej: B. Kowalewski, A. Kozłowski, M. Aszkiełowicz, D. Czarnecki i w grze deblowej: W. Soluch, G. Gawroński, R. Zieliński, P. Rumiński. Zmaganiom tenisistów towarzyszyła bardzo gorąca atmosfera zarówno ze względu na wysoką temperaturę powietrza, jak i doping dużej grupy kibiców. Biskupieckim tenisistom dopingował także Burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski. Mecz zakończył się remisem 3:3. Punkty dla biskupieckiej drużyny zdobyli w grze singlowej: B. Kowalewski, A. Kozłowski w grze deblowej: W. Soluch, G. Gawroński.

Kolejne mecze w ramach Ligi Międzymiastowej odbędą się w sierpniu i wrześniu, drużyna z Biskupca zmierzy się w nich z tenisistami z Przasnysza i Mławy.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/2558-tenis-ziemny#sigProId9d12435d5e