teatr uliczny

Po raz pierwszy przed biskupiecką publicznością wystąpił teatr uliczny.

1 sierpnia w parku miejskim odbył się plenerowy spektakl teatralny pt. „Tajemniczy Park Żywych Posagów”. Przedstawienie to inspirowane jest XIX wiecznymi cyrkami osobliwości. Widzowie przenieśli się w świat czterech posągów, w którym każda z postaci prezentuje swoją wyjątkową historię nawiązującą do znanych baśni. W świat tajemniczych posągów i niesamowitych opowieści wprowadził publiczność dyrektor cyrku. Scenografia, gra aktorska i widowiskowe kostiumy zachwyciły biskupiecką publiczność. Pokaz zakończył się prezentacją możliwości animacyjnych pozostałych form plastycznych i lalek teatralnych.  

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/2626-teatr-uliczny-w-biskupcu#sigProIdf08e4a4bd0