
Biskupiec ponownie stał się miastem w którym tętni piwowarskie życie.
1 sierpnia na Placu Wolności w Biskupcu odbył się Festiwal Browarnictwa. Biskupiec jest jednym z najbardziej zasłużonych miast dla warmińskiego browarnictwa. Miłośników i znawców browarnictwa w Biskupcu nigdy nie brakowało. Działo się tak m.in. za sprawą prężnie działającego browaru, który niestety zamknięto w 1998 roku. Ten festiwal był wyjątkowy, gdyż pierwszy raz biskupczanie mieli możliwość spróbowania piwa z Biskupieckiego Browaru. Poza różnorodnymi rodzajami piwa można było także posłuchać muzyki na żywo serwowanej przez DJ. Na scenie wystąpiła biskupczanka, znana z udziału w telewizyjnym programie „The Voice of Poland” – Martyna Pawłowska.
Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/2627-festiwal-browarnictwa-2?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProId715b0f38bb
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/2627-festiwal-browarnictwa-2?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProId715b0f38bb