20200801 143009

1 sierpnia w Biesowie oficjalnie otwarte zostało boisko wiejskie.

Uroczystość była także okazją do rozegrania pierwszego turnieju piłki nożnej na nowym obiekcie. Po oficjalnymi przecięciu wstęgi i poświęceniu boiska młodzi sportowcy rywalizowali o Puchar Sołtysa Biesowa. Nie zabrakło grilla z kiełbaskami i wspólnej zabawy.
- To już kolejne boisko, jakie powstało na terenie naszych sołectw. Gratuluję wszystkim, którzy pracowali przy stworzeniu tego pięknego obiektu. Wierzę, że będzie on dobrze służył mieszkańcom Biesowa – komentował obecny na uroczystości burmistrz Biskupca.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/2628-boisko-w-biesowie#sigProId68ac2c860f