
10 grudnia ruszył kolejny, tym razem mikołajkowy, rajd pieszy po gminie Biskupiec. Tym razem – do źródła księżnej Elżbiety.
To już drugi pieszy rajd w naszej gminie organizowany przez CKTiS, a prowadzony przez druha Krzysztofa Kowalskiego. Tym razem piechurzy dotarli do źródła księżnej Elżbiety w Rukławkach i wrócili do Biskupca przez Rzeck. Oprócz opowieści o mijanych terenach i ich historii nie zabrakło ogniska z kiełbaskami i ciepłej herbaty.
Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1440-mikolajkowy-rajd-pieszy#sigProId5c3514b98b
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/1440-mikolajkowy-rajd-pieszy#sigProId5c3514b98b
89 715 01 10













