komGmina Biskupiec buduje budynek komunalny. 1,5 mln zł na ten cel pochodzi z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Na terenie byłej jednostki wojskowej, w miejscu dawnego „małpiego gaju” zaprojektowano 33–rodzinny budynek komunalny. Opracowany projekt uzyskał dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego. Całość inwestycji to koszt ok. 6 mln zł. Poza pieniędzmi z dofinansowania fundusze na ten cel pochodzą z budżetu gminy.
Prace budowlane zakończą się pod koniec września 2019 r. Październik będzie miesiącem odbiorów końcowych i czasem na uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Budynek powinien być więc zasiedlony jeszcze w tym roku. Mieszkania będą oddawane z tzw. białym montażem, czyli przygotowane już do zamieszkania po odbiorze kluczy.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::
https://archiwum.biskupiec.pl/aktualnosci/2024-budynek-komunalny-juz-stoi#sigProId80ca11e0ed